MÖBLER / Bord / Soffbord 14235389
nr 1423 5389
Soffbord
1970-tal, massiv furu. Bredd: 140 cm. Djup: 87 cm. Höjd: 45 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:02:40
700 kr
800 kr
1.000 kr